WSPARCIE

WSPARCIE

Witaj. Skoro już tutaj jesteś i podoba ci się moja strona, możesz mnie wesprzeć. Prowadzę tą stronę samodzielnie, stworzyłem własną stronę pod adresem www.nieznane.net. Jest to mój niezależny blog, serwis informacyjny(bez reklam) w którym piszę o rzeczach niecodziennych, czasem kontrowersyjnych starając się przekazać innym ciekawe informacje. Moim celem jest uświadamianie ludzi o otaczającej nas rzeczywistości, która jest inna niż nam sugerują mass media, korporacyjne media, które często kłamią i tworzą iluzję. Mamią tą iluzją społeczeństwo po to aby ludzie zbyt dużo nie wiedzieli, karmią półprawdami co prowadzi do tego, że ludzie zwyczajnie głupieją. Rzeczywistość jest inna niż myślisz. Prowadzenie tej strony nie należy do łatwych zadań i pochłania ogromne ilości czasu. Dlatego jeśli podoba ci się moja strona i doceniasz to co robię możesz wesprzeć mnie finansowo. Wszystkim darczyńcom gwarantuje anonimowość lub na życzenie mogę opublikować imię i nazwisko w zakładce „Wsparcie” na stronie głównej serwisu.

W tytule wpłaty wpisz „Bezinteresowna darowizna” oraz swój adres email, bym mógł się z Tobą skontaktować.

Przykład: „Bezinteresowna darowizna kowalski@poczta.pl”

NR KONTA (Polska): 57 1020 2368 0000 2602 0546 0631
NR KONTA IBAN (Zagranica): PL57 1020 2368 0000 2602 0546 0631
NR BIC (Swift) banku( (Zagranica): BPKOPLPW

JEŚLI MASZ PYTANIA KONTAKT – admin@nieznane.net

1. Dlaczego potrzebuję wsparcia finansowego?
Koszt stworzenia serwisu, opłacenie serwera, zakup sprzętu czyli laptopa do pracy, internet i czas jaki poświęcam na tą stronę. Chciałem zrobić krok do przodu i z facebookowego fanpage przenieść się na prywatną stronę tak aby uniezależnić się od tego medium społecznościowego, które coraz bardziej zaciska pętle na niezależnych stronach. Chcę też iść w bardziej profesjonalną stronę i zrealizować swoje marzenie. To co robię to moja pasja, jak piszę ten tekst 6 grudnia 2017 roku mija ponad półtora roku od założenia strony na Facebooku i przez ten czas wszystko co robiłem traktowałem jak hobby. Chciałbym żeby to moje hobby stało się w przyszłości moją pracą, choć to raczej utopijne pragnienie to liczę, że część z Was będzie chciała mnie wesprzeć. Zakup sprzętu i ogólne rzeczy związane z serwisem to tak naprawdę nic w porównaniu do tego ile czasu poświęciłem i poświęcam codziennie na stronę. Oczywiście nie zawsze ale były miesiące gdzie dzień w dzień siedziałem po 12 godzin wpatrzony w mały ekran. Ktoś pomyśli, że to nie ma sensu i po co to robić. Moim zdaniem jeśli dobrzy ludzie milczą to zło robi co chce, a jak dobrzy ludzie się oburzają to zło już nie ma tak łatwo. Dlatego też zależy mi aby dotrzeć do jak największej liczby ludzi i jeśli choć jedna osoba ocknie się z tego wszechobecnego letargu to jest to warte pracy. A wiem, że już kilka osób udało się obudzić.

Ktoś może pomyśleć, że chcę się sprzedać ale oczywiście nigdy na takie coś nie pójdę. Jestem niezależny i będę niezależny. Działam sam i sam prowadzę tą stronę. Jeśli liczysz na reklamę na mojej stronie to nie masz szans. Jeśli już coś publikuję to tylko dlatego, że coś mi się podoba i chcę podzielić się tym z innymi. Dla mnie liczą się rzeczy wartościowe, a nie sensacja jak w przypadku kilku innych serwisów, które udają niezależne serwisy, a tak naprawdę naśladują korporacyjne media. Nie przedłużając jeśli chcesz mnie wesprzeć możesz to zrobić, wpłaty są dobrowolne, a wszystkim darczyńcom gwarantuje anonimowość. Wasza pomoc będzie na pewno dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli masz pytanie pisz na email podany wyżej.

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU: KLIK

DOŁĄCZ DO FORUM: KLIK

Pozdrawiam
Mora